093-300-00-02

Про нас

Наша команда пропонує експрес тести для визначення антигенів SARS-CoV-2 з 2020 року. Маючи налагоджені стосунки с виробниками тестів in vitro та надійним постачальником в Україні, ми маємо змогу запропонувати своєму клієнту якісний сертифікований продукт за найнижчою ціною в Україні.
Ми пропонуємо тести двох виробників: Lifotronic Technology та Assure Tech.

Компанія Lifotronic Technology заснована в 2008 році, є провідним виробником понад 110 преміальних медичних виробів як для діагностичних, так і для терапевтичних цілей. Штаб-квартира компанії знаходиться в Шеньчжені (Китай), компанія Lifotronic працює на 4 заводах та 30 філіях з продажу та обслуговування, стратегічно розташованих у Китаї.
Компанія Assure Tech була заснована експертами в галузі діагностики in vitro у 2008 році. Як hi-tech біотехнологічна компанія, Assure Tech спеціалізується на дослідженнях та розробці, виробництві та продажу діагностичних реагентів, POCT (тестування на місці догляду) та біологічних матеріалів. Більше 100 продуктів із 8 серій серед яких: тест на вагітність, тест DOA, тест на інфекційні захворювання, тести на онкомаркери та серцеві маркери, тести на безпеку харчових продуктів, тест на біохімічні реактиви, та інші.

Експрес тест (SARS-CoV-2) від компанії Lifotronic та Швидкий тест 3 в 1 (SARS-CoV-2 + грип А/В)від компанії Assure Tech мають декларації про відповідність (виконання основних вимог щодо медичних виробів, згідно Додатку 1 Технічного регламенту щодо медичних виробів для діагностики in vitro , затвердженого Постановою Кабінету Міністрів №754 від 2 жовтня 2013 року), чинні до жовтня 2025 року.*

Представник в Україні: Товариство з обмеженою відповідальністю «Нортон-Україна», код ЄДРПОУ 32108271

Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю «ІМЕД», код ЄДРПОУ 38703629

Експрес тест SARS-CoV-2 від Lifotronic має декларацію про відповідність, що дійсна до 18 жовтня 2025 року.

Швидкий тест 3 в 1 (SARS-CoV-2 + грип А/В) від Assure Tech має декларацію про відповідність, що дійсна до 7 жовтня 2025 року.